2.png

Cześć! Jestem Monika i prowadzę Multimedialną Szkołę Językową Perfect.

 

Dlaczego się
na to zdecydowałam?

Bo wierzę, że lekcje angielskiego nie muszą być dla naszych smyków tylko przykrym obowiązkiem - mogą być dobrą zabawą! Zresztą… 

​Twoje dziecko pokocha ze mną angielski!

Zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi. Lubiłam patrzeć, jak się rozwijają i cieszą z kolejnych sukcesów…

Teraz podziwiam to na co dzień! A wcześniej…


Pracowałam w szkole. I bywało różnie. Naprawdę. Narzucona podstawa programowa, schematyczne lekcje, znudzone buzie

i tylko... wyczekiwanie dzwonka na przerwę. Łatwo sobie przypomnieć, prawda?


Teraz mogę uczyć dzieci tak, jak chcę. Metodami, które - zamiast usypiać - inspirują je do działania!


Mój cel: sprawić, żeby Twoje dziecko swobodnie mówiło po angielsku, nie bało się egzaminów i przynosiło dobre oceny ze szkoły!

 
3.png

Cześć, jestem  Łukasz i uczę angielskiego w szkole PERFECT.

 

To dziecinnie proste...

Zawsze bardzo lubiłem chodzić do szkoły i nauka sprawiała mi dużo satysfakcji. Miałem świetne wyniki w nauce, chociaż czasami odczuwałem tremę, czy strach przed egzaminami. Dlatego wśród swoich uczniów kreuję atmosferę, która sprzyja wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Staram się zredukować stres i wszelką presję do minimum. Doświadczenie, szacunek oraz zaufanie wraz z odpowiednią dawką humoru stanowią według mnie fundamenty, na których można budować wiedzę i umiejętności tak, aby pozostały z nami na całe życie. Kluczowe są dla mnie techniki i strategie uczenia się w sposób, aby nauka była szybsza, skuteczniejsza i przyjemniejsza. Ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie dostrzegali korzyści i możliwości, jakie daje ciągłe doskonalenie się.


Oprócz tego, że jestem absolwentem filologii angielskiej, jestem również dyplomowanym muzykiem, ukończyłem Elbląskie Liceum Muzyczne w klasie klarnetu, a obecnie jestem czynnym i koncertującym muzykiem, saksofonistą.

W języku zawsze fascynowało mnie brzmienie, różnorodne i charakterystyczne sposoby artykulacji, rozmieszczenie akcentów oraz możliwość przekazywania emocji. Ponadto język to również aspekt typowo użytkowy i komunikacyjny, w czym utwierdziłem się podczas licznych muzycznych, zagranicznych wyjazdów, gdy byłem jeszcze uczniem szkoły podstawowej i liceum.

Do zobaczenia w Perfect.

 
4.png

Cześć! Jestem Maja i uczę angielskiego w szkole językowej PERFECT.

 

Angielski na medal!

Każde dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. 

Od lat podążam ścieżką swojej pasji, jaką jest nauczanie najmłodszych. Wierzę, że w każdym dziecku drzemie ukryty potencjał, który należy dostrzec, a następnie umiejętnie rozwijać. 


Swoją pedagogiczną podróż rozpoczęłam na Uniwersytecie Gdańskim, choć tak naprawdę już od dziecka marzyłam, aby zostać pedagogiem, gdyż pochodzę z rodziny z tradycjami pedagogicznymi. Od wielu lat poszerzam swoje lektorskie horyzonty oraz poszukuje nowych metod i możliwości nauczania. W swojej pracy z dziećmi staram się wykorzystywać innowacyjne technologie i materiały multimedialne. Dzięki temu, mogę tworzyć interesujące zajęcia. Każda lekcja jest inna, różnorodna, a uczniowie są w pełni zaangażowani.


W wolnych chwilach rozwijam również swoje zainteresowania związane z wizażem i modą. Uwielbiam również zagraniczne podróże.


Do zobaczenia na zajęciach w Perfect!!!