top of page
2.png

CZEŚĆ! JESTEM MONIKA I PROWADZĘ MULTIMEDIALNĄ SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ PERFECT.

DLACZEGO SIĘ
NA TO ZDECYDOWAŁAM?

Bo wierzę, że lekcje angielskiego nie muszą być dla naszych smyków tylko przykrym obowiązkiem - mogą być dobrą zabawą! Zresztą…

Twoje dziecko pokocha ze mną angielski!

Zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi i młodzieżą. Lubiłam patrzeć, jak się rozwijają i cieszą z kolejnych sukcesów…

Teraz podziwiam to na co dzień! A wcześniej…


Pracowałam w państwowej szkole. I bywało różnie. Naprawdę. Narzucona podstawa programowa, schematyczne lekcje, znudzone buzie i tylko... wyczekiwanie dzwonka na przerwę. Łatwo sobie przypomnieć, prawda? Nie martw się, jesteś we właściwym miejscu.


Teraz mogę uczyć wszystkich tak, jak chcę. Metodami i narzędziami, które - zamiast usypiać - inspirują je do działania!


Mój cel: sprawić, żeby Twoje dziecko swobodnie mówiło po angielsku, nie bało się egzaminów i przynosiło dobre oceny ze szkoły!

Widzimy się na zajęciach!

3.png

CZEŚĆ, JESTEM  ŁUKASZ I UCZĘ ANGIELSKIEGO W SZKOLE PERFECT.

TO DZIECINNIE PROSTE...

Zawsze bardzo lubiłem chodzić do szkoły i nauka sprawiała mi dużo satysfakcji. Miałem świetne wyniki w nauce, chociaż czasami odczuwałem tremę, czy strach przed egzaminami. Dlatego wśród swoich uczniów kreuję atmosferę, która sprzyja wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Staram się zredukować stres i wszelką presję do minimum. Doświadczenie, szacunek oraz zaufanie wraz z odpowiednią dawką humoru stanowią według mnie fundamenty, na których można budować wiedzę i umiejętności tak, aby pozostały z nami na całe życie. Kluczowe są dla mnie techniki i strategie uczenia się w sposób, aby nauka była szybsza, skuteczniejsza i przyjemniejsza. Ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie dostrzegali korzyści i możliwości, jakie daje ciągłe doskonalenie się.


Oprócz tego, że jestem absolwentem filologii angielskiej, jestem również dyplomowanym muzykiem, ukończyłem Elbląskie Liceum Muzyczne w klasie klarnetu, a obecnie jestem czynnym i koncertującym muzykiem, saksofonistą.


Do zobaczenia w Perfect.

4.png

CZEŚĆ! JESTEM MAJA I UCZĘ ANGIELSKIEGO W SZKOLE JĘZYKOWEJ PERFECT.

ANGIELSKI NA MEDAL!

Każde dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. 

Od lat podążam ścieżką swojej pasji, jaką jest nauczanie najmłodszych. Wierzę, że w każdym dziecku drzemie ukryty potencjał, który należy dostrzec, a następnie umiejętnie rozwijać. 


Swoją pedagogiczną podróż rozpoczęłam na Uniwersytecie Gdańskim, choć tak naprawdę już od dziecka marzyłam, aby zostać pedagogiem. Od wielu lat poszerzam swoje lektorskie horyzonty oraz poszukuje nowych metod i możliwości nauczania. W swojej pracy z dziećmi staram się wykorzystywać innowacyjne technologie i materiały multimedialne. Dzięki temu, mogę tworzyć interesujące zajęcia. Każda lekcja jest inna, różnorodna, a uczniowie są w pełni zaangażowani.


W wolnych chwilach rozwijam również swoje zainteresowania związane z wizażem i modą. Uwielbiam też zagraniczne podróże.


Do zobaczenia na zajęciach w Perfect!!!

Łukasz.png

CZEŚĆ! JESTEM MONIKA I UCZĘ DZIECI JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

TO ŚWIETNA ZABAWA!

Pracuję z dziećmi we wszystkich grupach wiekowych, od najmłodszych po starsze, już od dwudziestu lat. Jestem zatem doświadczonym praktykiem, a przez te wszystkie lata nauczyłam się z nimi zaprzyjaźniać i świetnie bawić podczas wspólnej nauki. Ważne jest dla mnie to, aby każdego z moich uczniów traktować indywidualnie, podczas wspólnej pracy w grupie oraz szukać osobistego potencjału każdego młodego człowieka w tej różnorodności predyspozycji, obdarowań i charakterów. Dzieci przyswajają wiedzę językową wszechstronnie: słuchowo, wzrokowo i kinestetycznie, dlatego naszym zadaniem, jako prowadzących zajęcia, jest stworzenie im idealnej przestrzeni do takiego rozwoju i zapewnienie kreatywnych zajęć. W Szkole Perfect to wszystko będzie możliwe i przyniesie zamierzone, fantastyczne efekty. 

bottom of page