Monika Borof.png

Cześć! Jestem Monika i prowadzę Multimedialną Szkołę Językową Perfect.

 

Dlaczego się
na to zdecydowałam?

Bo wierzę, że lekcje angielskiego nie muszą być dla naszych smyków tylko przykrym obowiązkiem - mogą być dobrą zabawą! Zresztą… 

​Twoje dziecko pokocha ze mną angielski!

Zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi. Lubiłam patrzeć, jak się rozwijają i cieszą z kolejnych sukcesów…

Teraz podziwiam to na co dzień! A wcześniej…


Pracowałam w szkole. I bywało różnie. Naprawdę. Narzucona podstawa programowa, schematyczne lekcje, znudzone buzie

i tylko... wyczekiwanie dzwonka na przerwę. Łatwo sobie przypomnieć, prawda?


Teraz mogę uczyć dzieci tak, jak chcę. Metodami, które - zamiast usypiać - inspirują je do działania!


Mój cel: sprawić, żeby Twoje dziecko swobodnie mówiło po angielsku, nie bało się egzaminów i przynosiło dobre oceny ze szkoły!

 
Łukasz.png

Cześć, jestem  Łukasz i uczę angielskiego w szkole PERFECT.

 

To dziecinnie proste...

Zawsze bardzo lubiłem chodzić do szkoły i nauka sprawiała mi dużo satysfakcji. Miałem świetne wyniki w nauce, chociaż czasami odczuwałem tremę, czy strach przed egzaminami. Dlatego wśród swoich uczniów kreuję atmosferę, która sprzyja wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Staram się zredukować stres i wszelką presję do minimum. Doświadczenie, szacunek oraz zaufanie wraz z odpowiednią dawką humoru stanowią według mnie fundamenty, na których można budować wiedzę i umiejętności tak, aby pozostały z nami na całe życie. Kluczowe są dla mnie techniki i strategie uczenia się w sposób, aby nauka była szybsza, skuteczniejsza i przyjemniejsza. Ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie dostrzegali korzyści i możliwości, jakie daje ciągłe doskonalenie się.


Oprócz tego, że jestem absolwentem filologii angielskiej, jestem również dyplomowanym muzykiem, ukończyłem Elbląskie Liceum Muzyczne w klasie klarnetu, a obecnie jestem czynnym i koncertującym muzykiem, saksofonistą.

W języku zawsze fascynowało mnie brzmienie, różnorodne i charakterystyczne sposoby artykulacji, rozmieszczenie akcentów oraz możliwość przekazywania emocji. Ponadto język to również aspekt typowo użytkowy i komunikacyjny, w czym utwierdziłem się podczas licznych muzycznych, zagranicznych wyjazdów, gdy byłem jeszcze uczniem szkoły podstawowej i liceum.

Do zobaczenia w Perfect.

 
Monika Borof.png

Cześć! Jestem Monika i uczę maluchy angielskiego.

 

Angielski na medal!

Pracuję z dziećmi we wszystkich grupach wiekowych, od najmłodszych po starsze, już od dwudziestu lat. Jestem zatem doświadczonym praktykiem, a przez te wszystkie lata nauczyłam się z nimi zaprzyjaźniać i świetnie bawić podczas wspólnej nauki. Ważne jest dla mnie to, aby każdego z moich uczniów traktować indywidualnie, podczas wspólnej pracy w grupie oraz szukać osobistego potencjału każdego młodego człowieka w tej różnorodności predyspozycji, obdarowań i charakterów.


Dzieci przyswajają wiedzę językową wszechstronnie: słuchowo, wzorkowo i kinestetycznie, dlatego naszym zadaniem, jako prowadzących zajęcia, jest stworzenie im idealnej przestrzeni do takiego rozwoju i zapewnienie kreatywnych zajęć.


W Szkole Perfect to wszystko będzie możliwe i przyniesie zamierzone, fantastyczne efekty.