Monika Borof.png

Cześć! Jestem Monika i prowadzę Multimedialną Szkołę Językową Perfect.

 

Dlaczego się
na to zdecydowałam?

Bo wierzę, że lekcje angielskiego nie muszą być dla naszych smyków tylko przykrym obowiązkiem - mogą być dobrą zabawą! Zresztą… 

​Twoje dziecko pokocha ze mną angielski!

Zawsze uwielbiałam pracę z dziećmi. Lubiłam patrzeć, jak się rozwijają i cieszą z kolejnych sukcesów…

Teraz podziwiam to na co dzień! A wcześniej…


Pracowałam w szkole. I bywało różnie. Naprawdę. Narzucona podstawa programowa, schematyczne lekcje, znudzone buzie

i tylko... wyczekiwanie dzwonka na przerwę. Łatwo sobie przypomnieć, prawda?


Teraz mogę uczyć dzieci tak, jak chcę. Metodami, które - zamiast usypiać - inspirują je do działania!


Mój cel: sprawić, żeby Twoje dziecko swobodnie mówiło po angielsku, nie bało się egzaminów i przynosiło dobre oceny ze szkoły!

 
Łukasz.png

Cześć, jestem  Lukasz i uczę angielskiego w szkole PERFECT.

 

To dziecinnie proste...

Zawsze bardzo lubiłem chodzić do szkoły i nauka sprawiała mi dużo satysfakcji. Miałem świetne wyniki w nauce, chociaż czasami odczuwałem tremę, czy strach przed egzaminami. Dlatego wśród swoich uczniów kreuję atmosferę, która sprzyja wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Staram się zredukować stres i wszelką presję do minimum. Doświadczenie, szacunek oraz zaufanie wraz z odpowiednią dawką humoru stanowią według mnie fundamenty, na których można budować wiedzę i umiejętności tak, aby pozostały z nami na całe życie. Kluczowe są dla mnie techniki i strategie uczenia się tak, aby nauka była szybsza, skuteczniejsza i przyjemniejsza. Ważne jest dla mnie, aby moi uczniowie dostrzegali korzyści i możliwości, jakie daje ciągłe doskonalenie się.
O tym, że zostanę nauczycielem, zdecydowałem w wieku kilkunastu lat. Sam zawsze miałem wielkie szczęście do nauczycieli, wiele im zawdzięczam i darzę dużym szacunkiem.

Od 15 lat uczę języka angielskiego w szkole podstawowej, a od 4 lat również w przedszkolu. Oprócz tego, że jestem absolwentem filologii angielskiej, jestem również dyplomowanym muzykiem, ukończyłem Elbląskie Liceum muzyczne w klasie klarnetu, a obecnie jestem czynnym i koncertującym muzykiem, saksofonistą.

W języku zawsze fascynowało mnie brzmienie, różnorodne i charakterystyczne sposoby artykulacji, rozmieszczenie akcentów oraz możliwość przekazywania emocji. Od dziecka ważny był również aspekt typowo użytkowy i komunikacyjny, w czym utwierdziłem się podczas licznych muzycznych, zagranicznych wyjazdów, gdy byłem jeszcze uczniem szkoły podstawowej i liceum.

 
Monika Borof.png

Cześć! Jestem Dorota i uczę maluchy angielskiego.

 

Angielski na medal!

Od 12 lat pracuję z dziećmi w przedszkolu, a od 8 uczę również języka angielskiego. Praca z przedszkolakami sprawia mi ogromną radość i sprawia, że czuję się spełniona jako nauczyciel. Zajęcia językowe prowadzę we wszystkich grupach wiekowych (3-6 lat), staram się, aby lekcje były ciekawe i możliwie jak najbardziej angażujące dzieci. Moim osobistym sukcesem było otrzymanie nagrody MEDALIONU PEARSONA w 2015r., którą odbierałam w ambasadzie brytyjskiej  w Warszawie. Nagroda ta była przyznawana najlepszym adeptom, zdającym egzamin Pearson test of English. Doświadczenie, które zdobyłam na przestrzeni tylu lat pracy, pozwala mi odpowiadać na potrzeby dzieci. Wiem, jak je zainteresować, zaciekawić, wiem kiedy pocieszyć, kiedy mają zły dzień i sprawić, że znowu uśmiech zagości na twarzy. Mam nadzieję, że Państwa dzieci pokochają język angielski i będą chętnie uczestniczyły w zajęciach w szkole PERFECT.